ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ КІПТУ - 2019

        1 вересня 2019 року в Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та «Посвяти в студенти КІПТу».
Цього року наша дружна технікумівська родина поповнюється новими 95 студентами-першокурсниками та 114 студентами спеціальності «Професійна освіта».
Отже, можемо констатувати, що вступна кампанія для КІПТу була успішною.
Подія, яку вступники запам’ятають назавжди, – посвята у студенти.
Студентам нового набору було вручено Студентський квиток, один із головних символів студентського життя та Ключ Знань. Найбільш хвилюючим для всіх був момент присяги. Саме цього дня, склавши присягу, вступники стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері.
На цьому свято не завершилося, оскільки Конотопщина – це край козацької слави, тож всі вступники скуштували справжнього козацького куліша з пампушками.

  
         Сподіваємось, що вступники 2019 року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання студента КІПТу та ще не раз яскраво й талановито представлять рідний технікум.

 

Випускний вечір на відділенні «Соціально-економічних та технічних дисциплін» - 2019 р.

28 червня 2019 р. в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТі) відбулися урочистості з нагоди закінчення технікуму студентами спеціальностей: «Розробка програмного забезпечення», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соціальна робота», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

  

  

     Випускний вечір – важлива подія для усіх в технікумі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості й незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплома було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії технікуму.Урочистості у КІПТі завжди проходять в родинній атмосфері, тому й виступи директора, гостей, батьків, студентів, викладачів технікуму по-особливому трепетні.З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулась директор технікуму Наталія Майстренко.На сцену були запрошені 13 випускників-відмінників 2019 року відділення «Соціально-економічних та технічних дисциплін», яким вручили дипломи з відзнакою, грамоти директора та медалі.Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ або просто КІПТУ. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

СВЯТО ДИТИНИ - 2019 р.

1 червня традиційно відзначається День захисту дітей та Всесвітній день батьків.  З цієї нагоди 2 червня 2019 р. студенти-волонтери, виховний відділ та викладач соціальних дисциплін Анна Стадник Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) долучилися до організації розважального свята - туристичного походу для дітей з особливими потребами «Ми разом туристи». 

  
   На міському пляжі «Кандибина» зібралися 80 дітей, серед яких: вихованці санаторної школи інтернату, дитячого будинку інтернату, спеціальної школи інтернату, та центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, діти якими опікуються у благодійних фондах «Крила Надії» та «Серця любові». 
    Для малечі був організований квест на 6 різних локацій: від малювання та ліпки до стрибків у мішках. 

  
Паралельно з квестом студенти провели цілу низку рухливих та інтерактивних ігор. А також улюблену малечею акцію «бодіарт».
Спогади про свято будуть зігрівати душі дітей та Кіптян протягом року.

  

  

  

  

Випускний вечір на відділенні «Професійна освіта» - 2019 р.

      Випускний вечір на відділенні «Професійна освіта» - 2019 р.
     29 червня 2019 р. в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТі) відбулися урочистості з нагоди закінчення технікуму студентами спеціальності «Професійна освіта» спеціалізація: Будівництво, Зварювання, Електротехніка, Комп'ютерні технології, Транспорт. 
Випускний вечір – важлива подія для усіх в технікумі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників,, кожен з них займе своє особливе місце в історії технікуму.

 
     Урочистості у КІПТі завжди проходять в родинній атмосфері, тому й виступи директора, гостей, батьків, студентів, викладачів технікуму по-особливому трепетні. 
З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулась директор технікуму Наталія Майстренко.
На сцену були запрошені випускники-відмінники 2019 року відділення «Професійна освіта»: Кириченко Владислав та Лищик Ксенія, яким вручили дипломи з відзнакою, грамоти директора та медалі.
     Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.
Завершилося свято загальною фотографією на пам’ять. Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ або просто КІПТУ. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

  

 

День вуличної музики - 2019

19 травня студенти  Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) - Карина ЧмуневичМарина Пиюк, Дмитро Ярохно та Тетяна Єпішко долучилися до проведення Дня вуличної музики у м. Конотоп.
А сам навчальний заклад отримав подяку від організаторів. 
PS. Свято чудове!!! Організатори молодці!

  

 

Історичний квест «Шляхами Конотопської битви»

     У рамках співпраці Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) з Конотопським міським краєзнавчим музеєм імені О. М. Лазаревського, наші студенти-волонтери 29 червня долучилися до організації історичного квесту «Шляхами Конотопської битви», який був проведений з нагоди міського патріотичного фестивалю «Конотопська битва — 2019». Хлопці не тільки гарно провели час, а й поринули в атмосферу свята.

 

Свято українських традицій "КІПТ ярмаркує" – 2019

     18 травня 2019р. в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТі) відбулося потрійне свято: день відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, зустріч випускників минулих років, а також благодійний ярмарок «Свято українських традицій» приурочений до Міжнародного дня вишиванки, його проведення вже стало доброю традицією нашого навчального закладу.

 

     Студенти, викладачі та працівники підтримали традицію та прийшли до навчального закладу в національних вбраннях, з українськими символами. Споконвіку українці шанували вишиту сорочку, бо вірили, що вона захищає людину від усього лихого. Вважається, що сорочка, яка прилягає до тіла, це й оберіг і провідник магічної сили, яка є у людині.

 

 

 

     Цьогорічний благодійний ярмарок влаштували на технікумівському подвір’ї, де накрили справжні столи достатку. Пропонувалась різноманітна випічка, напої, канапки на будь-який смак та безліч інших смаколиків переважно домашнього приготування. В перше на КІПТІВСЬКИЙ ЯРМАРОК завітали Конотопські майстрині зі своїми власноручно зробленими роботами. Грала патріотична та народна музика. Такий захід є надзвичайно корисний адже об’єднує педагогічний колектив та студентів, крім того подібні акції допомагають студентам зрозуміти що таке благодійність. Придбати продукцію за доступними цінами мали можливість всі охочі.

Всі отримані кошти будуть передані на лікування студентки КІПТу Герасименко Валерії.

   

 

  

 

 

                               

 

СВЯТО ДЛЯ ДІТЛАХІВ

     Справжнє свято "дитячу дискотеку" 11 червня 2019 р. по вул. Котляревського 2 (район М'ясокомбінат) організували студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) та гурт "220v".
     Веселі конкурси, цікаві вікторини, флешмоб, багато музики, танці та призи – такою насиченою і пізнавальною була святкова програми. Діти із великим задоволенням приймали участь в конкурсах, проявивши свою кмітливість, спритність та винахідливість, відгадували загадки та мелодії з мультфільмів. Свято пройшло весело, зарядивши позитивними емоціями дітей та дорослих. Всі учасники отримали солодкі подарунки і масу позитивних, незабутніх вражень. Захід відбувся за підтримки виховного відділу Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) та депутата Конотопської міської ради Сахна О.О.

 

 

Зустріч випускників Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ – 2019

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає,

Та пам'ять знову повертає

У КІПТ, у юність назавжди

    Святковий настрій, гамір, усміхнені обличчя, несподівані зустрічі через багато років, сльози радості на очах випускників технікуму, які зібралися на традиційну зустріч 18 травня 2019 року (третя субота травня) в стінах рідного Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу). Гостинно, веселим ярмарком "Свято українських традицій" із запальними піснями і танцями зустріли гостей студенти технікуму.

     КІПТЯНИ – це велика сім’я студентів і випускників. Кожна традиційна зустріч випускників – це ще одна сторінка нашої історії, це зустріч випускників із своєю юністю.

      

    Усі присутні випускники линуть думкою у юність, немов немає за плечима прожитих років, немов лише сьогодні закінчили технікум.

     Щирі, теплі слова подяки до викладачів, до керівництва технікуму, спогади про студентські роки звучали у виступах випускників різних років. Вони відзначали високі професійні знання, які дає технікум, високе фізичне і патріотичне виховання молоді, що проводилося і проводиться педагогічним колективом навчального закладу. У своїх виступах випускники переконливо стверджували, що роки навчання в технікумі дали їм справжній професійний старт і стали запорукою їх кар’єрного росту.

 

     Із словами вітання, до колишніх студентів, звернулася директор технікуму Майстренко Наталія Миколаївна, яка подякувала за те, що випускники не забувають рідний навчальний заклад, підтримують і продовжують славні його традиції, побажала їм завжди шанувати студентську дружбу, підтримувати один одного, допомагати сьогоднішнім студентам і випускникам у їх професійній і практичній підготовці, працевлаштуванні. Адже стараннями педагогічного колективу різних років, успіхами і досягненнями випускників, зусиллями сьогоднішніх студентів створений особливий статус випускника – КІПТу.

 

     Такі зустрічі дають можливості для абітурієнтів та студентів технікуму висікати іскру зацікавленості до обраної професії, а для сьогоднішніх випускників – формування впевненості у майбутній професії, для випускників минулих років – світлі та щемкі спогади! Шановні випускники!!! Йдуть роки. Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки технікум залишається незмінною частинкою Вашого життя…

 

 

     Ви давно стали невід’ємною частинкою життя навчального закладу, його характером, родзинкою… Дружній колектив технікуму бажає Вам творчих звершень, професійного росту, щастя в родинах, особистому житті!!! Тож не забувайте навчальний заклад, з якого почалася ваша дорога в життя, приїздіть щороку на зустрічі випускників, приводьте на навчання до нас своїх дітей та онуків. Пам’ятайте! Двері рідного навчального закладу завжди відкриті для вас!!!

P.S. На свято завітали колишні студенти різних поколінь, найстарше з яких 1964 року випуску (Дряпак В.М.).

 

 

АРМІЯ З НАРОДОМ

     В рамках тісної співпраці в напрямку національно-патріотичного виховання молоді та популяризації служби у Збройних Силах України 6 червня 2019 р. до Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) завітав військовий оркестр 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Командир – полковник Михайло Драпатий. Диригент, начальник оркестру – ст. лейтенант Євгеній Батура. Музиканти бригади виконували для студентів технікуму та маленьких глядачів, вихованців Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, відомі українські та зарубіжні композиції минулого сторіччя та сучасності! Родзинкою заходу став виступ кавер-гурту «DAGGER»!

     Адміністрація КІПТУ висловлює щирі слова вдячності керівництву військової бригади за чудовий та незабутній захід, та впевнені на подальшу співпрацю.

  

  

 

Publish modules to the "offcanvs" position.