ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

30 травня 2019 р. в гуртожитку Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТУ) відбувся круглий стіл (заступник директора з навчально- виховної роботи, вихователь гуртожитку та актив студентів). На засіданні було обговорено найактуальніші питання і проблеми студентства та шляхи їх вирішення.
Не оминули і питання підготовки до свята Дня захисту дітей. З проханням про допомогу в організації якого до технікуму звернувся відділ молоді та спорту Конотопської міської ради.

Студентська спільнота КІПТу долучилася до благодійної акції «Серце до серця» 2019

Завершилася ХІІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Студенти-волонтери Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) взяли активну участь в акції, не лише на рівні технікуму, а й на міському рівні.

     3 травня 2019 р. на майданчику біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся фінальний концерт в якому взяли участь наші студенти Тетяна Єпішко та КаринаЧмуневич. Кожен з учасників концерту намагався подарувати глядачам найдорожче що у нього є, адже добро починається з кожного з нас, і якщо кожен даруватиме тепло сердець тим, хто цього потребує, то ми будемо єдині і непереможні в своїй меті – допомозі тим людям, які цього потребують.

 

    Активно проявили себе наші волонтери Мачула Анастасія, Кошова Вікторія, Мельниченко Поліна. Висловлюємо щиру подяку небайдужим студентам. Робіть добро і воно неодмінно вам повернеться сторицею.

Publish modules to the "offcanvs" position.