День фізичної культури та спорту

       14 вересня 2019 р. найспортивніші студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу), разом з викладачами фізичної культури, весело провели День фізичної культури і спорту на стадіоні "Локомотив" ДЮСШ М.Маміашвілі

Міжнародний день студентського спорту

     Щороку 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Студентство Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ долучились до ініціативи провівши флешмоб з «Бурпі», поєднавши його із загальнотехнікумівським легкоатлетичним пробігом.

     На свято спорту студеїв КІПТу завітав депутат Конотопської міської ради Сахно Олександр Олександрович, який привітав спортсменів-кіптян з Міжнародним днем студентського спорту та побажав майбутніх перемог на славу рідного міста та держави, подарувавши студентам спортінвентар - баскетбольні та волейбольні м’ячі, вносячи постійний вагомий внесок у розбудову технікуму.

     

     Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації та розвитку серед молоді.

СТУДЕНТСЬКИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗАБІГ - 2019

     31 травня 2019 р., не зважаючи на досить спекотну погоду, студенти Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТУ) під керівництвом викладачів фізичного виховання, долучилися до проведення Всеукраїнського студентського фізкультурно-оздоровчого заходу - легкоатлетичного забігу на дистанцію 1 миля (1609 метрів). Метою заходу є якомога більше залучення молоді до рухової активності.Захід проводиться
одночасно в усіх регіонах України.

 

 

Publish modules to the "offcanvs" position.