Середа, 02 жовтня 2019 18:08

Їдальня

Автор

   У достатній мірі у технікумі  забезпечене харчування студентів. На  сьогодні  працює їдальня на 140 місць, буфет. Студенти відділення «Професійної освіти» харчуються за кошти державного бюджету.

 

 

Середа, 02 жовтня 2019 18:05

Бібліотека

Автор

   Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету має бібліотеку загальною площею 410 кв. м, в склад якої входять: читальна зала на 60 посадкових  місць, зала для видачі літератури, книгосховище. Загальний книжковий фонд бібліотеки складає 41455 примірників – це навчальна література, наукова, технічна та спеціальна література.

   До бібліотеки технікуму надходять 31  періодичне видання.

   Викладачі і студенти мають можливість вільного доступу до Інтернет з будь якого комп’ютера в технікумі, в гуртожитку, в бібліотеці. В навчальному корпусі технікуму обладнані безкоштовні Wi-Fi зони для доступу до мережі Інтернет.

   Технікум має доступ до фондів Сумського державного університету, який забезпечує європейський стандарт інформаційної підтримки його науково-освітньої діяльності. Бібліотечно-інформаційна система університету організована таким чином, що з кожного робочого місця є можливість доступу до необхідної інформації через сайт Центральної бібліотеки

Середа, 02 жовтня 2019 18:02

Спортивний комплекс

Автор

   Належна увага у технікумі  приділяється фізичному вихованню, та  дозвіллю студентів. Спортивна база технікуму  включає: спортивну залу (540 кв.м), тренажерну залу (108 кв.м), відкритий спортивний майданчик. У технікумі  працюють секції баскетболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, легкої атлетики.

Середа, 02 жовтня 2019 17:43

Актова зала

Автор

          Актова зала є центром громадського, творчого життя технікуму, призначена для проведення різних навчальних і творчих заходів.

 

З цією метою актова зала технікуму є універсальним приміщенням, може бути використаний як зал для глядачів (з сидіннями для глядачів), так і зі звільненою від глядацьких місць майданчиком для проведення інших масових заходів. Глядацька зала (майданчик) має квадратну геометрію площі з розмірами 490 кв. м. Зала містить 270 посадочних місць, середню за розміром сцену, 3 роздягальні з виходом з кожного боку на аванссцену, допоміжні приміщення. Приміщення має 2 головних входи / виходи та один запасний вихід на вулицю, приміщення для встановлення кіно-відеоапаратури на третьому поверсі з окремив входом виходом ( на даний час не використовується)
         Оснащенна сучасним технічним обладнанням, що збільшує спектр можливостей різного його використання - легко трансформується і дозволяє проводити в ньому наступні заходи:

     -  офіційні та навчальні
• загальнотехнікумувські  збори студенського та трудового колективу;
• педагогічні та методичні наради;
• конференції різної тематики та рівня;
• зустрічі з представниками влади.
      - видовищні та творчі
• драматичні художні постановки;
• художні вистави;
• концерти
• КВН;
• показ документальних, художніх і анімаційних фільмів (кінозал).